Hizmetlerimiz

Açık Büfe İkram Ürünleri

Yolculuğunuz esnasında sizler için özenle seçtiğimiz birbirinden lezzetli açık büfe ikram ürünlerinden faydalanabilirsiniz.  Soğuk - sıcak içeceklerden, tatlı - tuzlu atıştırmalıklara ve tabi ki diyet ürünlere varıncaya kadar onlarca özel ikram sizler için hazırlandı. Her geçen gün yolcularımızdan gelen talepler doğrultusunda yenilenen Kamil Koç ikram menüsü, markalı ve kapalı ürün çeşitliliği ile hem lezzetli hem de hijyenik yiyeceklerle dolu, tatlı bir yolculuk sunuyor. 


     
 

Multimedya

Güvenli ve konforlu Kâmil Koç seyahatleriniz, her yolcu koltuğunun arkasında bulunan kişiye özel dokunmatik ekranlar sayesinde artık çok daha keyifli. Birbirinden çeşitli film, oyun, dijital TV ve daha birçok multimedya özelliğe sahip ekran içerikleri, her yaş gurubuna ve tercihe uygun olacak şekilde özel olarak hazırlanıyor.


     
 

Mobil Uygulamalar

Kâmil Koç ile seyahatleriniz öncesinde bilet alım ve rezervasyon işlemlerinizi Kâmil Koç mobil uygulama ile hızlı ve güvenilir bir şekilde yapabilirsiniz. Yolkart üye girişi ile yaptığınız bilet alımları ve rezervasyonlar üzerinde işlem yapabilir, rezervasyonlarınızı kolayca bilete dönüştürebilir veya iptal edebilirsiniz. Ayrıca Kâmil Koç mobil uygulama ile çağrı merkezimizi tek tuş ile arayabilir ve IVR sistemimiz üzerinden rezervasyon numaranızı ve kredi kartı bilgilerinizi tuşlayarak rezervasyonlarınızı bilete dönüştürebilirsiniz.

Kâmil Koç Mobil iPhone Uygulamasını indirmek için burayı tıklayınız.

Kâmil Koç Mobil Android Uygulamasını indirmek için burayı tıklayınız.


     
 

İnternet

Kâmil Koç seyahatleriniz boyunca tüm mobil cihazlarınız ve kablosuz internet erişimi sağlayabilen cihazlarınız ile araç içerisinde bulunan kablosuz (wi-fi) internet bağlantısına erişim sağlayabilir ve cep telefonunuzu kullanabilirsiniz. Kâmil Koç Otobüsleri ile seyahat ederken dünya ile bağınız kopmaz ve sağlanan teknik alt yapı sayesinde hayata sürekli online olursunuz.
     
 

Yolcum Nerede

Yolcum Nerede uygulaması, Kâmil Koç'un yepyeni uygulamalarından biri. Bu uygulama ile birlikte otobüslerimizde seyahat eden yolcularımızın yakınları, kamilkoc.com.tr’den anlık olarak sevdiklerinin seyahat ettikleri otobüsü takip edebiliyor ve saniye saniye nerede olduğunu biliyor. Bu uygulamadan yararlanmak için yapılması gereken tek şey ise, kamilkoc.com.tr’deki yolcum nerede uygulamasına girmek ve gerekli bilgileri doldurmak.


     
 

Canlı Destek

Müşteri memnuniyetini her zaman ön planda tutmayı hedefleyen Kâmil Koç Otobüsleri A.Ş., internet sitesindeki canlı destek uygulaması ile yolcularına 7/24 online hizmet veriyor. Canlı destek uygulaması sayesinde, gerek bilet satın alma işlemleri esnasında karşılaşabileceğiniz sorunlara gerekse Kamil Koç hakkında ki soru ve görüşlerinize anında çözüm bulabilirsiniz.


     
 
Site HaritasıHüküm ve KoşullarGizlilik Politikası
Her hakkı saklıdır.© Kâmil Koç Otobüsleri A.Ş. 2016