Alt Markalarımız

Yolculuk Dergisi
Yolculuk Dergisi
Yolmarket
Yolmarket
Yolkart
Yolkart
Rahat Hat
Rahat Hat

Rahat Hat

Pilot uygulaması 15 Ocak 2005 tarihinde, Bursa-Ankara güzergâhında başlayan ve bugün tamamı özmal araçlardan oluşan 84 araçlık bir filoyla gerçekleştirilen Rahat Hat Seferleri, yedinci yaşını doldurdu. Gördüğü ilgi ve talep doğrultusunda, gün geçtikçe daha fazla araçla güçlendirilen Rahat Hat filosu, tüm konforu ve özellikleri yanında, uygun fiyatıyla da ilgi çekiyor. Özel eğitimli personel, zengin ikram çeşitliliği ile de yolcularına ayrıcalık sunan Rahat Hat otobüsleri, konfor ve imkânlarının dışında, sahip olduğu teknik özellikleri sayesinde de güvenli bir yolculuk sunuyor.


     
 

Yolculuk Dergisi

Kâmil Koç Otobüsleri A.Ş.’nin 2003’te başlatıp, 2004 yılından itibaren düzenli olarak yayımladığı ve araçlarında ücretsiz olarak dağıttığı Yolculuk Dergisi, şirketin dışa açılan yüzü olarak, değer verdiği, özen gösterdiği, içeriğinden tasarımına varıncaya kadar titizlikle üzerinde durduğu, şirketin en önemli alt markalarından biridir. Bir kültür ve yaşam dergisi olmanın gereklerini yerine getirmek üzere, duyarlılığını tüm sayfalarında hissettiren Yolculuk Dergisi, şirketimizin kendi bünyesinde istihdam ettiği dergi ekibi tarafından hazırlanmaktadır.     
 

Yolkart

2005 yılında başlanan YolKart sistemi, bugün yaklaşık 2,5 milyon üyesine avantajlı seyahatin kapısını aralamaktadır.  Kâmil Koç Otobüsleri A.Ş.’den alınan biletlerin %80’i YolKart üyeleri tarafından alınmakta ve yılda yaklaşık sekiz milyon TL değerinde YolKart puanı kullanılmaktadır. YolKart sistemine üye olan Kâmil Koç yolcuları, Kâmil Koç Otobüsleri A.Ş.’nin kendi yaptığı kampanyalardan ve farklı markalarla sunduğu hizmetlerden öncelikli olarak faydalanmaktadır. 

Yolkart başvurunuzu buradan yapabilirsiniz.


     
 

Yolmarket.com

2012 yılında faaliyete başlayan Yolmarket.com, bir Kâmil Koç Otobüsleri A.Ş. markası olarak, fırsatlarla dolu bir dünyanın kapılarını aralıyor. Her gün ürün yelpazesi yeni ürünlerle genişleyen yolmarket.com, en iyi olanı, en iyi fiyatlarla sunmayı amaçlıyor. Yolmarket.com’da, kitaptan kozmetiğe, yolculuk ürünlerinden spor ürünlerine, elektronik ev aletlerinden gurme ürünlerine kadar yüzlerce ürün bulunuyor.     
 
Site HaritasıHüküm ve KoşullarGizlilik Politikası
Her hakkı saklıdır.© Kâmil Koç Otobüsleri A.Ş. 2016