OTOBÜS BİLETİNİZİ ALIN
GİDİŞ TARİHİ
GİDİŞ TARİHİ SEÇİNİZ
DÖNÜŞ TARİHİ
DÖNÜŞ TARİHİ SEÇİNİZ
Alt Markalarımız

Alt Markalarımız

 

Rahat Hat

2+1 oturma düzeniyle yolcularımıza konforlu seyahat sunmaya devam eden Rahat Hat araçlarımız geniş diz mesafesi, ergonomik koltuklar ve tam dokunmatik Android koltuk arkası ekranlar ile ayrıcalıklı yolculuk yapma imkânı sunuyor.  Konforlu koltuklar, 220v priz, wifi bağlantısı, zengin ikram çeşitliliği ve yüksek hizmet standardı ile rahat ve güvenli yolculukların bir numaralı tercihi Rahat Hat seferlerimiz uygun fiyat seçenekleriyle yolcularımızı sevdiklerine kavuşturmaya devam ediyor.
Yolculuk Dergisi

2003 yılında yayımlanmaya başlayan Yolculuk dergisi, otobüslerimizde ücretsiz olarak dağıtılan aylık yaşam ve kültür dergisidir. Her ay seyahatleri daha keyifli hâle getirmek için birbirinden eğlenceli ve bilgilendirici içerikle otobüslerimizde yerini alan Yolculuk dergisi Kâmil Koç’un dışa açılan yüzü olmuştur. İçeriğinden basımına kadar her aşaması titizlikle hazırlanan dergi her ay Kâmil Koç yolculuklarında yolcularımızla buluşmaya devam ediyor.

 


Yolkart

Yolkart; seyahatlerinde Kâmil Koç’u tercih eden yolcularımıza özel fırsatlar sunan yolcu programıdır. Yolkart programı ile bugün 4,5 milyon Yolkart sahibine hizmet verilmekte ve Kâmil Koç’tan alınan biletlerin %80’i Yolkart üyeleri tarafından alınmaktadır. Yolkart sistemine üye olan Kâmil Koç yolcuları düzenlenen kampanyalardan ve farklı markalarla sunulan hizmetlerden öncelikli olarak faydalanmaktadır.

 

Yolkart başvurunuzu buradan yapabilirsiniz.

Şimdi Size Her Yer Kamil Koç!

Siz de Kamil Koç'un yenilenen mobil uygulamalarını indirin, biletinizi dilediğiniz yerden kolayca alın.

TELEFONA GÖNDERİN
+90
Gönder