Kamil Koç’dan bir güzellik daha!
Bayram tatili için bilet bulamadım diye üzülmeyin, Kamil Koç Bumerang’ın asistan hizmetiyle istediğiniz seferde boş koltuk açılması veya istediğiniz tarih ve güzergahta yeni bir sefer koyulması durumunda sizi SMS ile bilgilendirelim! Biletinizi biz bulalım, siz bayramda sevdiklerinizden uzak kalmayın.
Dört Adımda Aradığın Bileti Bul
1

Kamil Koç Bumerang hesabınızla giriş yapın, üye değilseniz tıklayarak hemen ücretsiz üye olabilirsiniz.

2

Online satış kanallarımızda yer alan ön talep formunu eksiksiz olarak doldurun.

3

Talep etiğiniz seferde boş koltuk olduğunda veya istediğiniz tarihe ilave bir sefer koyulduğunda sizi SMS ile bilgilendirelim.

4

Boş koltuk bilgisi size ulaştığında hemen kamilkoc.com.tr veya mobil satış kanallarımız üzerinden biletinizi satın alın.

Kamil Koç Ön talep formuna ulaşmak için hemen tıklayın!
FORMU DOLDUR
Kalkış Noktası Seçiniz
Varış Noktası Seçiniz
GİDİŞ TARİHİ SEÇİNİZ
+90
Kamil Koç Otobüsleri A.Ş. ön talep formundan faydalanan kullanıcılar için bilet bulma ve rezerve etme garantisinde bulunmaz. Talep edilen seferler için uygun bilet olması durumunda bilgilendirme amaçlı iletişime geçer.
Sıkça Sorulan Sorular
Kamil Koç Bumerang’ın asistan hizmetinden kimler faydalanabilir?
Bu hizmetten Kamil Koç Bumerang üyeleri faydalanabilir?
Kamil Koç Bumerang’ın asistan hizmetinden yararlanmak için ek bir hizmet bedeli ödemem gerekiyor mu?
Bu hizmetten yararlanmak için herhangi bir hizmet bedeli ödemenize gerek yok.
Kamil Koç Bumerang’ın asistan hizmetinden nasıl yararlanabilirim?
Bu hizmetten yararlanabilmeniz için kamilkoc.com.tr veya mobil bilet satış kanallarında yer alan Bumerang asistan sayfasındaki ön talep formunu doldurmanız yeterlidir. Talebinize uygun boş koltuk bulunması durumunda sizi kısa mesaj (SMS) ile bilgilendireceğiz.
Kamil Koç Bumerang’ın bu hizmeti bilet bulma garantisi veriyor mu?
Bu hizmette ne yazık ki bilet bulma garantisi veremiyoruz ancak herhangi bir koltuk açılması veya ek sefer koyulması durumunda talepte bulunan kişiler öncelikli olarak bilgilendirilecek.
Ön talep formunu doldurdum, uygun koltuk bulunduğunda benim için bulunan koltuk belli bir süre tutulacak mı?
Bulunan koltuk belirli bir süre için tutulamıyor bu nedenle boş koltuk bulunduğu bilgisini alan talep sahibinin biletini en kısa sürede satın alması gerekiyor.
Formu doldurdum fakat iletişim izni vermek istemiyorum, hizmetten faydalanabilir miyim?
Boş koltuk bilgisini SMS ile alabilmeniz için iletişim izninizin olması gerekiyor. İletişim izni vermeyen kişiler hizmetten faydalanamaz. Bu izni istediğiniz zaman Bumerang üyelik sayfanızdan kaldırabilirsiniz.
Boş koltuk bilgisi veren kısa mesajlar ücretli midir?
Bumerang’ın asistan hizmeti için size gönderilen kısa mesajlardan herhangi bir ücret almıyoruz.
Boş koltuk bilgisi geldi biletimi nereden satın alabilirim?
Bilgi mesajı size ulaştıktan sonra Kamil Koç’un tüm satış noktalarından biletinizi satın alabilirsiniz. Ancak bayram dönemlerinde yaşanan yoğunluk ve biletlerin hızla tükenmesi nedeniyle biletinizi online satış kanallarımızdan veya 444 0 562 numaralı çağrı merkezimizden satın almanızı öneririz.
Formu doldurdum ancak cep telefonuma herhangi bir kısa mesaj (SMS) gelmedi veya geç geldi, ne yapmalıyım?
Bu durum ancak uygun sefer bulunamadığı, cep telefon numarasının hatalı olduğu veya cep telefonu operatörünüzden kaynaklı bir sıkıntı yaşanması durumunda olabilir. Operatörünüzden kaynaklanan sıkıntılardan Kamil Koç sorumlu tutulamaz.
Birden fazla koltuk talebinde bulunabilir miyim?
Birden fazla koltuk talebinde bulunabilirsiniz ancak aynı otobüste istediğiniz koltuk sayısı kadar boş koltuk bulunması durumunda size bilgi verilecektir. Bu nedenle gereksiz sayıda koltuk talebinde bulunmamanızı öneririz.
Kamil Koç Ön Talep Formu
Form sayfasına ulaşmak için Bumerang üyeliğinizle giriş yapmanız gerekmektedir. Bumerang üyesi değilseniz hemen üye olun!
Giriş Yap
Üye Ol
Kamil Koç Ön Talep Formu
!
REZERVASYON YAP
Seçtiğiniz tarihe rezervasyon kabul edilmemektedir. En erken 4 gün sonraya rezervasyon yapabilirsiniz.