Hazırlıkları tamamla, sıradaki gezimiz Bursa'ya!


Sen de bu serüvende bize katılmak istersen 14-24 Eylül tarihleri arasında Instagram hesabımızı takip et, yarışma post’umuzu beğen ve altına #yolaçıkmayadeğer hashtag’iyle yorum yaparak çekilişe katıl. 29 Eylül’de Bursa’yı keşfedecek şanslı kişilerden biri sen ol!ÇEKİLİŞE KATILÇekiliş Katılım Koşulları

1. https://www.instagram.com/kamilkoccom adresinden gerçekleşecek olan çekiliş, Kamil Koç Otobüsleri A.Ş. (Kamil Koç) tarafından düzenlenmektedir.
2. Çekiliş 14.09.2018 Cuma günü saat 12.00’de başlayacak ve 24.09.2018 Pazartesi günü saat 23.59’da son bulacaktır.
3. Çekilişe katılım ücretsizdir. Çekilişe katılım için ürün satın alma zorunluluğu bulunmamaktadır.
4. Çekilişe katılmak için Kamil Koç'un Instagram sayfasının takipçisi olup paylaşılan çekiliş post’unu beğenip, altındaki yorum bölümüne #yolaçıkmayadeğer hashtag’i ile yorum yapılması gerekmektedir.
5. Çekilişe katılan kişilerin Bumerang üyesi olması zorunludur. Bumerang üyesi olmayan katılımcılar ödül kazanamaz.
6. Çekilişi kazanan takipçilerimiz random.org adresinden seçilerek belirlenecektir. 18 asil, 18 yedek olmak üzere toplam 36 aday seçilecektir.
7. Kazanan takipçilerimiz ve yanında getirecekleri 1 arkadaşı, 29 Eylül 2018 tarihinde İstanbul’dan hareket edecek Kamil Koç gezi otobüsüyle günübirlik Bursa gezisine gitmeye hak kazanacaktır.
8. Kazanan isimler 25.09.2018 tarihinde belirlenecektir. Kazananlarla sosyal medya hesapları ve https://www.kamilkoc.com.tr üzerinden duyurulacaktır.
9. Asil talihlilerin 26.09.2018 tarihinde saat 15.00’e kadar iletişim bilgileriyle geri dönüş yapmaları gerekmektedir. Aksi takdirde kazanılan ödül yedek listesindeki kazananlara sırayla geçer.
10. Katılımcı çekilişe internet yolu ile katılmayı, https://www.kamilkoc.com.tr/bursa-gezisi adresinde yer alan katılım şartları ve gizlilik kurallarına uymayı peşinen kabul, beyan ve taahhüt eder.
11. Katılımcı çekilişe katılmakla Kamil Koç tarafından kişisel verilerinin toplanmasına ve saklanmasına rıza göstermiş sayılır.
12. 18 yaşından küçük olanlar bu çekilişe katılamaz. Katılmış ve kazanmış olsalar dahi hediyeleri kendilerine verilemez. Kamil Koç, 18 yaşından küçüklerin velilerinden veya kanuni temsilcilerinden izin almadan katılmalarından veya çekilişe bilgi sunmalarından sorumlu tutulamaz.
13. Katılımcılar yalnızca kendi adlarına katılabilirler, başkasının adına katılım yapamazlar. Kazanan katılımcıların sosyal medya hesapları, gerçek kişi hesapları olmak zorundadır. Aksi takdirde kazanılan ödül yedek listesindeki kazananlara sırayla geçer.
14. Bir kişi yalnızca bir defa ödül kazanabilecektir.
15. Başka bir kampanya ile birleştirilemez.
16. Kazanılan ödül başkasına devredilemez, paraya çevrilemez.
17. Kamil Koç çekiliş boyunca kampanya sonuçlarını olumsuz yönde etkileyecek bilgisayar teknolojileri kullanan, hile yapan veya haksız yollardan kayıt oluşturduğunu tespit etmesi durumunda ilgili katılımcıyı / finalisti kampanyadan çıkarma hakkına sahiptir.
18. Kamil Koç, kazananlara karşı hiçbir yükümlülüğü ve gerekçe bildirme yükümlülüğü olmaksızın çekilişi ve ödülü iptal etme ya da programı değiştirme hakkına sahiptir. Kazananlar bu durumda Kamil Koç’tan hiçbir hak ve talepte bulunmayacaklarına ve her türlü dava ve talep hakkından şimdiden feragat ettiklerini kabul, beyan ve taahhüt eder.
19. Katılımcılar kendi kusurlarından kaynaklanan veya kaynaklanmasının işbu kampanya koşullarını ihlal etmeleri halinde, Kamil Koç’un verilecek ödülü tek taraflı olarak ihlal etme hakkına sahip olduğunu ve bu durumda Kamil Koç aleyhine herhangi bir hak, zarar veya ziyan talebinde bulunmayacaklarını Kamil Koç’un her türlü sorumluluktan fikri mülkiyet taleplerinden 3. kişi ve idari mercilerin talep veya cezalarından ari kılacaklarını ve ihlalden kaynaklanan her türlü sorumluluğun kendilerine ait olduğunu kabul, taahhüt ve beyan ederler.
20. Uygulanacak hukuk ve yetki, işbu çekiliş koşulları uygulamasında ve yorumlanmasında Türk kanunlarını uygulayacaktır. İşbu kampanya koşullarından dolayı doğan veya doğabilecek her türlü ihtilafın halinde Bursa Mahkemeleri ve İcra Daireleri yetkilidir.
21. Kamil Koç gerekli gördüğü zaman katılım koşullarında ve çekiliş tarihinde değişiklik yapma hakkını kendinde saklı tutar.
22. Çekilişe katılan herkes yukarıda belirtilen katılım şartlarını kabul etmiş sayılır.
23. Bu çekiliş; 04.10.2006 tarih ve 26309 sayılı resmi gazetede yayınlanarak yürürlüğe giren Milli Piyango İdaresi Genel Müdürlüğü Karşılığı Nakit Olmayan Piyangolar ve Çekilişler Hakkında Yönetmelik’in 2. maddesi gereği yönetmelikten kapsam dışı kalmaktadır.
24. Çekilişe 18 yaşından küçükler katılamaz. Etkinlik için davetiye kazanan katılımcının Kamil Koç Bumerang üyesi olması gerekmektedir. (Ücretsiz üye olmak için tıklayınız )

Seyahat Koşulları ve Kurallar


1. Bursa gezisine gitmeye hak kazanan takipçilerimiz yanında 1 kişi getirme hakkına sahiptir. Yanında getireceği arkadaşının Bumerang üyesi olması gerekmektedir.
2. Gezi aracı İstanbul’dan hareket edecektir.
3. Kamil Koç gezi kapsamında gerçekleştirilecek etkinliklerden herhangi bir bedel talep edemez. Herhangi bir katılımcının aşağıdaki program dışında bir etkinliğe katılmak istemesi durumunda tüm masraflar katılımcı kişi tarafından karşılanacaktır.
4. Seyir esnasında, gezi öncesinde, esnasında ve sonrasında, gezi planındaki yerlerin çevresinde, gidiş ve geliş güzergahında gezi ekibini, gezi personelini rahatsız edici tutum ve davranışlar sergilediği tespit edilen (araç içinde alkol ve sigara tüketmek, bulundurulması yasaklı maddeler taşımak, güvenliği tehlikeye düşürecek nitelikte kesici, yanıcı, patlayıcı madde taşımak, alkol, uyuşturucu veya uyarıcı maddelerin etkisi altında taşkınlık yapmak, genel ahlak kurallarına aykırı tutum ve davranışlarda bulunmak vb.) kişilerin gezi ekibi ile ilişiği kesilecektir. Kamil Koç Otobüsleri A.Ş. bu kişileri yer ve zaman fark etmeksizin geziden uzaklaştırma hakkına sahip olup bu kişiler hakkındaki yasal mevzuat hükümlerine ilişkin haklarını saklı tutar.
5. Etkinlik fotoğraflarından ve metinlerden uygun görülenler, çekiliş hesabında yayınlanabilecektir ve takipçiler tarafından paylaşılabilecektir, katılımcı bu şekil bir kullanıma ilişkin olarak açıkça muvafakat ettiğini, bu şartı ve sundukları sloganlar ile ilgili haklarından feragat ettiğini ve hiçbir hak talebinde bulunmayacağını kabul ve taahhüt eder.
6. Seyahate katılan herkes işbu katılım koşullarını okumuş ve kabul etmiş sayılır.
Sıkça Sorulan Sorular


Yarışma hangi tarihler arasında düzenlenecek?
14.09.2018-24.09.2018 tarihleri arasında düzenlenecektir.
Yarışmaya nasıl katılabilirim?
Katılımcıların, Kamil Koç'un Instagram sayfasının takipçisi olup paylaşılan yarışma post’unu beğendikten sonra altındaki yorum bölümüne #yolaçıkmayadeğer hashtag’i ile yorum yapmaları gerekmektedir.
Yarışma sonuçları ne zaman açıklanacak?
Kazanan isimler 25.09.2018 tarihinde Kamil Koç’un resmi internet sayfasında ve Instagram hesabından duyurulacaktır.
Yaş sınırlaması var mı?
Yarışmaya katılmak isteyenlerin ve yanında getirecekleri arkadaşının 18 yaşından büyük olması gerekmektedir.
Yarışmayı kazandım, tek başıma mı seyahat edeceğim?
Yarışmayı kazanan takipçilerimiz yanında 1 arkadaşını getirebilme hakkına sahiptir. Yanında getireceği arkadaşının 18 yaşından büyük ve Bumerang üyesi olması gerekmektedir.
Gezi programında neler var?
• 06.00 İstanbul’dan hareket
• 08.00 – 09.00 Trilye’de gezi
• 09.00 – 10.00 Trilye’den Gölyazı’ya ulaşım
• 10.00 – 11.00 Gölyazı’da gezi.
• 11.45 – 12.15 İnkaya Köyü’nde manzara + mola
• 12.30 – 13.00 Karagöz Tiyatro Müzesi & Anıt
• 13.30 – 14.30 Öğle Yemeği
• 15.00 – 16.00 Cumalıkızık Köyü gezi
• 16.30 – 16.45 Tophane Saat Kulesi manzara
• 16.45 – 16.50 Bursa Kalesi Yürüyerek ulaşım ve manzara
• 17.10 – 17.45 Ulu Cami
• 17.45 – 18.30 Koza Hanı-Kapalı Çarşı-Aynalı Çarşı serbest zaman
• 18.30 İstanbul’a hareket.
• 20.45 İstanbul’a varış.
*Tur güzergahında ve saatlerde rehberin talebi doğrultusunda değişiklik olabilir.
Seyahatte kaç kişi olacağız?
İstanbul’da size belirtilen kalkış noktasında 36 kazanan ile buluşup Kamil Koç otobüsüyle Bursa’ya doğru yola çıkacağız.
Sadece İstanbul’da yaşayanlar mı başvurabilir?
Katılımcıların İstanbul’da ikamet etme zorunluluğu yoktur, farklı illerden İstanbul’a gelebilirler. Kamil Koç, İstanbul’dan düzenleyeceği etkinlik seyahatinin sponsorluğunu üstlenmektedir. Başka illerden Bursa’ya seferimiz olmayacaktır.
Seyahat ve etkinlik boyunca hangi harcamaları karşılamam gerekiyor?
Kamil Koç Otobüsleri A.Ş. seyahat süresince otobüs içi ikram ve öğle yemeği giderlerini, programda belirtilen etkinliklerin giriş ücretlerini karşılamaktadır. Diğer giderler katılımcıya aittir.
Kâmil Koç’un sosyal medya hesaplarını takipçisi değilim, yine de çekilişe katılabilir miyim?
Yarışmaya katılabilmeniz için Kamil Koç’un Instagram sayfasını takibe almanız gerekmektedir. Hesabı takibe almadan yapılan başvurular değerlendirmeye alınmayacaktır.
!
REZERVASYON YAP
Seçtiğiniz tarihe rezervasyon kabul edilmemektedir. En erken 3 gün sonraya rezervasyon yapabilirsiniz.