Hizmetlerimiz

Yolcum Nerede?

“Yolcum Nerede?” uygulaması sayesinde otobüslerimizde seyahat eden yolcularımızın yakınları, anlık olarak yolculuk hâlindeki sevdiklerinin nerede olduğunu takip edebiliyor ve merakta kalmıyor. Uygulamadan faydalanmak isteyenlerin www.kamilkoc.com.tr, mobil web veya mobil uygulamada yer alan “Yolcum Nerede?” fonksiyonunu seçerek gerekli bilgileri doldurmaları yeterli oluyor. 


Koltuk Arkası Ekran Yayını

Kâmil Koç’la yapılan seyahatler her yolcu koltuğunun arkasında bulunan kişiye özel tam dokunmatik android ekranlar sayesinde çok daha keyifli. Birbirinden çeşitli filmler, öde-izle film uygulaması, eğlenceli oyunlar, dijital TV ve daha birçok multimedya özelliğe sahip ekran içerikleri her yaş gurubuna ve tercihe uygun olacak şekilde yolculuklarınız için özel olarak hazırlanıyor. 


İnternet

Yolcularımız Kâmil Koç seyahatleri boyunca tüm mobil ve kablosuz internet erişimi sağlayabilen cihazlar ile araç içerisinde bulunan kablosuz (wifi) internet bağlantısına erişim sağlayabiliyor ve cep telefonunu kullanabiliyor. Kâmil Koç ile seyahat ederken yolcularımızın dünya ile bağı kopmuyor ve sağlanan teknik alt yapı sayesinde hayata sürekli online oluyor.


220v Priz

Tüm araçlarımızda standart olarak buluna 220v prizler ile yolculuk boyunca cep telefonu, tablet, bilgisayar ve diğer elektronik cihazlarınızı kullanabilir ve sarj edebilirsiniz.


Mobil Uygulamalar

Kâmil Koç’un yenilenen kullanıcı dostu mobil bilet satış uygulamaları sayesinde işlemlerinizi güvenilir ve pratik bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz. Güncellenen uygulamalarımızda online bilet işlemlerinizi hızlı bir şekilde gerçekleştirirken kampanyalar, yolcum nerede, konumuma en yakın ve şehir rehberi fonksiyonları sayesinde yolculuk için gerekli olan tüm işlemlerinizi kolayca gerçekleştirebilirsiniz. Ayrıca Kâmil Koç yolcularına özel fırsatlardan yararlanabilmek için Bumerang üyesi olabilir, üyelik bilgilerinizi güncelleyebilir ve avantajlarından faydalanabilirsiniz. 

Gidiş-Dönüş Bileti: Yeni uygulamamız ile tek seferde gidiş-dönüş ve birden fazla bilet satın almak mümkün. Bilet alım ve rezervasyon işlemlerinizi hızlı ve güvenilir bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz. 

Kampanyalar: Kâmil Koç’un güncel kampanyaları hakkında detaylı bilgi alabilir ve avantajlarından faydalanabilirsiniz.

Konumuma En Yakın: Size en yakın Kâmil Koç bilet satış noktasının adres ve iletişim bilgilerine ulaşabilirsiniz.

Şehir Rehberi: Yolculuğa çıkmadan önce şehirler hakkında bilgi almak isterseniz “Şehir Rehberi” bölümünden yararlanabilirsiniz. 

Kâmil Koç’un güncellenen iOS ve Android uygulamaları sayesinde yolculuk için ihtiyacınız olan tüm hizmetlerden faydalanabilirsiniz. 

Kâmil Koç Mobil iPhone Uygulamasını indirmek için burayı tıklayınız.

Kâmil Koç Mobil Android Uygulamasını indirmek için burayı tıklayınız.

Şimdi Size Her Yer Kamil Koç!

Şimdi Size

Her Yer Kamil Koç!

Siz de Kamil Koç'un yenilenen mobil uygulamalarını indirin, biletinizi dilediğiniz yerden kolayca alın.

MOBİL UYGULAMALAR
TELEFONA GÖNDERİN
+90
MOBİL UYGULAMALAR
Google Play AppStore
Filomuz