Kâmil Koç sizi Kukla Süreyya ile
Kapadokya’ya festivale götürüyor!

Yol arkadaşım, Kâmil Koç Bumerang Üyeleri 18 Haziran’da Kukla Süreyya eşliğinde Kapadokya’ya Türkiye’nin en önemli eğlence, kültür ve sanat festivallerinden birine gidiyor! Ankara’dan kalkacak festival otobüsümüzle gezi boyunca Kukla Süreyya ile eğlenceli bir deneyim yaşıyor, Kapadokya’nın doğal güzelliklerini keşfediyor, benzersiz fotoğraf kareleri çekiyor ve finalde Duman konserinde doyasıya eğleniyoruz. Üstelik gezi boyunca sosyal medya takipçilerimize de Kukla Süreyya ile birlikte sürprizler hazırlıyoruz. Sen de hemen Bumerang üyesi ol, sosyal medya hesaplarımızda gerçekleştirilecek yarışmaya katılarak festival otobüsünde yerini ayırt, Kâmil Koç ve Kukla Süreyya ile unutulmayacak festival anın olsun. Festival otobüsümüze seni de bekliyoruz!


Kamil Koç ve Kukla Süreyya ile Kapadokya yolcuları belli oldu!


Kazananlar1 - abdullahdnmzzz
2 - merveckl
3 - eceem
4 - ssezenturan
5 - arzcelik
6 - melektmksvr
7 - salihkesk
8 - duyguucakir1
9 - gezzenti.kiz
10 - ptya_34
11 - residejale
12 - nesli_dd
13 - bris_oztrk
14 - Aysel Gemici
15 - ıpek ergüneş
16 - enginergunn
17 - mertalli
18 - damlaakoroglu

1 - engin.ergun
2 - zeynepdagtekn
3 - ismail.ciloglu
4 - sevvalbolukbasiii
5 - mustafakart86
6 - erkan.ipek_
7 - smyybrn_
8 - merveyalazer
9 - hil.akk
10 - nihaldeliormanli
11 - cannuray61
12 - baharrr.irem
13 - turkk.ann
14 - edaa_0000
15 - firatdemir97
16 - missozgeee
17 - hümeyra satır
18 - merve karaYarışma Koşulları ve Kuralları


1. https://www.facebook.com/kamilkoccom, https://www.twitter.com/kamilkoccom, https://www.instagram.com/kamilkoccom adresleri üzerinden gerçekleşecek olan yarışma, Kâmil Koç Otobüsleri A.Ş (Kâmil Koç) tarafından düzenlenmektedir.
2. Yarışma 22.05.2018 Salı günü saat 16.00’da başlayacak ve 05.06.2018 Salı günü saat 23.59’da son bulacaktır.
3. Yarışmaya katılım ücretsizdir. Yarışmaya katılım için ürün satın alma zorunluluğu bulunmamaktadır.
4. Yarışmaya katılmak için Kâmil Koç'un Instagram, Facebook ya da Twitter sayfasının takipçisi olup, paylaşılan yarışma post’unun altına #yolaçıkmayadeğer hashtag’i ile yorum bırakılması gerekmektedir.
5. Yarışmaya katılan kişilerin Bumerang üyesi olması zorunludur. Bumerang üyesi olmayan katılımcılar ödül kazanamaz.
6. Yarışmayı kazanan takipçilerimiz random.org adresinden seçilerek belirlenecektir. Seçim aşaması video kaydı ile web sitemizde paylaşılacaktır. 18 asil, 18 yedek olmak üzere toplam 36 aday seçilecektir.
7. Kazanan takipçilerimiz ve yanında getirecekleri 1 arkadaşı, 18 Haziran 2018 tarihinde Ankara’dan hareket edecek Kâmil Koç festival otobüsünde Kukla Süreyya ile Kapadokya’ya festivale gitmeye hak kazanacaktır.
8. Kazanan isimler 08.06.2018 tarihinde belirlenecektir. Kazananlarla sosyal medya hesapları üzerinden DM yolu ile iletişime geçilecektir
9. Asil talihlilerin 12.06.2018 günü saat 17.00’ye kadar iletişim bilgileriyle geri dönüş yapmaları gerekmektedir. Aksi takdirde kazanılan ödül yedek listesindeki kazananlara sırayla geçer.
10. Katılımcı yarışmaya internet yolu ile katılmayı, https://www.kamilkoc.com.tr/kapadokya-festivali adresinde yer alan katılım şartları ve gizlilik kurallarına uymayı peşinen kabul, beyan ve taahhüt eder.
11. Katılımcı yarışmaya katılmakla Kâmil Koç tarafından kişisel verilerinin toplanmasına ve saklanmasına rıza göstermiş sayılır.
12. 18 yaşından küçük olanlar bu yarışmaya katılamaz. Katılmış ve kazanmış olsalar dahi hediyeleri kendilerine verilemez. Kâmil Koç, 18 yaşından küçüklerin yarışmaya velilerinden veya kanuni temsilcilerinden izin almadan katılmalarından veya yarışmaya bilgi sunmalarından sorumlu tutulamaz.
13. Katılımcılar yalnızca kendi adlarına katılabilirler, başkasının adına katılım yapamazlar. Kazanan katılımcıların sosyal medya hesapları, gerçek kişi hesapları olmak zorundadır. Aksi takdirde kazanılan ödül yedek listesindeki kazananlara sırayla geçer.
14. Bir kişi yalnızca bir defa ödül kazanabilecektir.
15. Başka bir kampanya ile birleştirilemez.
16. Kazanılan ödül başkasına devredilemez, paraya çevrilemez.
17. Kâmil Koç kampanya boyunca kampanya sonuçlarını olumsuz yönde etkileyecek bilgisayar teknolojileri kullanan, hile yapan veya haksız yollardan kayıt oluşturduğunu tespit etmesi durumunda ilgili katılımcıyı / finalisti kampanyadan çıkarma hakkına sahiptir.
18. Kâmil Koç, kazananlara karşı hiçbir yükümlüğü ve gerekçe bildirme yükümlülüğü olmaksızın kampanya ve ödülü iptal etme ya da programı değiştirme hakkına sahiptir. Kazananlar bu durumda Kâmil Koç’tan hiçbir hak ve talepte bulunmayacaklarına ve her türlü dava ve talep hakkından şimdiden feragat ettiklerini kabul, beyan ve taahhüt eder.
19. Katılımcılar kendi kusurlarından kaynaklanan veya kaynaklanmasının işbu kampanya koşullarını ihlal etmeleri halinde Kâmil Koç’un verilecek ödülü tek taraflı olarak ihlal etme hakkına sahip olduğunu ve bu durumda Kâmil Koç aleyhine herhangi bir hak, zarar veya ziyan talebinde bulunmayacaklarını Kâmil Koç’un her türlü sorumluluktan fikri mülkiyet taleplerinden 3. kişi ve idari mercilerin talep veya cezalarından ari kılacaklarını ve ihlalden kaynaklanan her türlü sorumluluğun kendilerine ait olduğunu kabul, taahhüt ve beyan ederler.
20. Uygulanacak hukuk ve yetki işbu kampanya koşulları uygulamasında ve yorumlanmasında Türk kanunları uygulayacaktır. İşbu kampanya koşullarından dolayı doğan veya doğabilecek her türlü ihtilafın halinde Bursa Mahkemeleri ve İcra Daireleri yetkilidir.
21. Kâmil Koç gerekli gördüğü zaman katılım koşullarında ve yarışma tarihinde değişiklik yapma hakkını kendinde saklı tutar.
22. Yarışmaya katılan herkes yukarıda belirtilen katılım şartlarını kabul etmiş sayılır.
23. Bu yarışma; 04.10.2006 tarih ve 26309 sayılı resmi gazetede yayınlanarak yürürlüğe giren Milli Piyango İdaresi Genel Müdürlüğü Karşılığı Nakit Olmayan Piyangolar ve Çekilişler Hakkında Yönetmelik’in 2. maddesi gereği yönetmelikten kapsam dışı kalmaktadır.
24. Yarışmaya 18. yaşından küçükler katılamaz. Etkinlik için davetiye kazanan katılımcının Kâmil Koç Bumerang üyesi olması gerekmektedir. (Ücretsiz üye olmak için https://www.kamilkoc.com.tr/bumerang-uyelik)

Seyahat Koşulları ve Kuralları


1. Festivale gelmeye hak kazanan takipçilerimiz yanına 1 kişi getirme hakkına sahiptir. Yanında getireceği arkadaşının Bumerang üyesi olması gerekmektedir.
2. Festival aracı Ankara’dan hareket edecektir. Ankara dışından gelecek olan kişilerin seyahat masraflarından Kâmil Koç sorumlu değildir.
3. Gezi programı aşağıdaki gibidir ve Kâmil Koç aşağıdaki program kapsamında gerçekleştirilecek etkinliklerden herhangi bir bedel talep edemez. Herhangi bir katılımcının aşağıdaki program dışında bir etkinliğe katılmak istemesi durumunda tüm masraflar katılımcı kişi tarafından karşılanacaktır.
• 18 Haziran, saat 10.00 / Ankara’dan hareket
• 13.00-13.30 / Öğle yemeği
• 14.45-15.00 / Uçhisar panoramik fotoğraf gezisi
• 15.15-16.00 / Uçhisar Kale Altı fotoğraf gezisi
• 16.00-17.30 / Güvercinlik Vadisi yoga deneyimi
• 17.45-18.00 / Esentepe panorama
• 18.15-19.00 / Kukla Süreyya ile serbest zaman (Çavuşin)
• 19.00-20.00 / Akşam yemeği
• 20.00-20.30 / Aşk Vadisi ve günbatımı seyir
• 20.30-21.00 / Uçhisar’da serbest zaman
• 21.00-23.00 / Duman konseri
• 23.30 / Ankara’ya hareket
• 19 Haziran, 03.30 / Ankara’ya varış
4. Seyir esnasında, gezi ve festival öncesinde, esnasında ve sonrasında, festival alanının çevresinde ve festivalin yapılacağı gidiş ve geliş güzergâhında gezi ekibini, gezi personelini ve festival katılımcılarını rahatsız edici tutum ve davranışlar sergilediği tespit edilen (araç içinde alkol ve sigara tüketmek, bulundurulması yasaklı maddeler taşımak, güvenliği tehlikeye düşürecek nitelikte kesici, yanıcı, patlayıcı madde taşımak, alkol, uyuşturucu veya uyarıcı maddelerin etkisi altında taşkınlık yapmak, genel ahlak kurallarına aykırı tutum ve davranışlarda bulunmak vb.) kişilerin gezi ekibi ile ilişiği kesilecektir. Kâmil Koç Otobüsleri A.Ş bu kişileri yer ve zaman fark etmeksizin geziden uzaklaştırma hakkına sahip olup bu kişiler hakkındaki yasal mevzuat hükümlerine ilişkin haklarını saklı tutar.
5. Etkinlik fotoğraflarından ve metinlerden uygun görülenler, yarışma hesabında yayınlanabilecektir ve takipçiler tarafından paylaşılabilecektir, katılımcı bu şekil bir kullanıma ilişkin olarak açıkça muvafakat ettiğini, bu şartı ve sundukları sloganlar ile ilgili haklarından feragat ettiğini ve hiçbir hak talebinde bulunmayacağını kabul ve taahhüt eder.
6. Kukla Süreyya’nın yüzü, fotoğrafı, video ve hikâye aracılığıyla sosyal medya hesaplarında yayınlanamaz.
7. Seyahate katılan herkes işbu katılım koşullarını okumuş ve kabul etmiş sayılır.
Sıkça Sorulan Sorular


Yarışma hangi tarihler arasında düzenlenecek?
22.05.2018-05.06.2018 tarihleri arasında düzenlenecektir.
Yarışmaya nasıl katılabilirim?
Katılımcıların, Kâmil Koç'un Instagram, Facebook veya Twitter sayfalarından herhangi birinin takipçisi olup, paylaşılan yarışma post’unun altındaki yorum bölümüne bu seyahate neden katılmak istediğini #yolaçıkmayadeğer hashtag’i ile belirtmeleri gerekmektedir.
Yarışma sonuçları ne zaman açıklanacak?
Kazanan isimler 08.06.2018 tarihinde Kâmil Koç’un resmi internet sayfasında ve sosyal medya hesaplarından duyurulacaktır.
Yaş sınırlaması var mı?
Yarışmaya katılmak isteyenlerin ve yanında getirecekleri arkadaşının 18 yaşından büyük olması gerekmektedir.
Yarışmayı kazandım, tek başıma mı seyahat edeceğim?
Yarışmayı kazanan takipçilerimiz yanında 1 arkadaşını getirebilme hakkına sahiptir. Yanında getireceği arkadaşının 18 yaşından büyük ve Bumerang üyesi olması gerekmektedir.
Kukla Süreyya kimdir?
Gezgin ve eğlenceli Instagram fenomeni mor bir kukla! Buradan takip edebilirsiniz https://www.instagram.com/kuklasureyya/?hl=tr
Gezi programında neler var?
• 18 Haziran, saat 10.00 / Ankara’dan hareket • 13.00-13.30 / Öğle yemeği • 14.45-15.00 / Uçhisar panoramik fotoğraf gezisi • 15.15-16.00 / Uçhisar Kale Altı fotoğraf gezisi • 16.00-17.30 / Güvercinlik Vadisi yoga deneyimi • 17.45-18.00 / Esentepe panorama • 18.15-19.00 / Kukla Süreyya ile serbest zaman (Çavuşin) • 19.00-20.00 / Akşam yemeği • 20.00-20.30 / Aşk Vadisi ve günbatımı seyir • 20.30-21.00 / Uçhisar’da serbest zaman • 21.00-23.00 / Duman konseri • 23.30 / Ankara’ya hareket • 23.45 / Otobüste akşam yemeği • 19 Haziran, 03.30 / Ankara’ya varış
Kukla Süreyya da bizimle mi seyahat edecek?
Evet, tüm gezi planı boyunca Kukla Süreyya ile eğlenceli bir festival deneyimi yaşayacaksınız.
Seyahatte kaç kişi olacağız?
Ankara’da size belirtilen kalkış noktasında 36 kazanan ve Kukla Süreyya ile buluşup Kâmil Koç otobüsüyle Kapadokya’ya doğru yola çıkacağız.
Sadece Ankara’da yaşayanlar mı başvurabilir?
Katılımcıların Ankara’da ikamet etme zorunluluğu yoktur, farklı illerden Ankara’ya gelebilirler. Kâmil Koç, Ankara’dan düzenleyeceği etkinlik seyahatinin sponsorluğunu üstlenmektedir. Başka illerden festivale seferimiz olmayacaktır.
Seyahat ve etkinlik boyunca hangi harcamaları karşılamam gerekiyor?
Kâmil Koç Otobüsleri A.Ş seyahat süresince öğle yemeği ve akşam yemeği giderlerini, programda belirtilen etkinliklerin giriş ücretlerini karşılamaktadır. Diğer giderler katılımcıya aittir.
Kâmil Koç’un sosyal medya hesaplarını takipçisi değilim, yine de çekilişe katılabilir miyim?
Yarışmaya katılabilmeniz için yarışmaya katılacağınız sosyal medya hesabını (Facebook, Instagram ya da Twitter) takibe almanız gerekmektedir. Hesabı takibe almadan yapılan başvurular değerlendirmeye alınmayacaktır.
!
REZERVASYON YAP
Seçtiğiniz tarihe rezervasyon kabul edilmemektedir. En erken 4 gün sonraya rezervasyon yapabilirsiniz.