Başta kaptan ve kabin memuru olmak üzere tüm personelimiz, mevcut koronovirüs salgını nedeniyle alınması gereken önlemler ve yapılması gereken uygulamalar ile ilgili bilgilendirilmiştir. Personelimiz hepimizin sağlığı için belirli hijyen koşullarında yolculukların gerçekleşmesi için özveriyle çalışmaktadır. Aşağıdaki önlem ve tedbirler kapsamında siz değerli yolcularımızın yeni kurallara dikkat etmesinde hassasiyetinizi rica ederiz.
1 - Yolcularımız, vücut ısı değerleri temassız cihazlarla kontrol edildikten sonra otobüse kabul edilecektir. 38 derece ve üzeri ateşi olan yolcularımız otobüse alınmayacak ve satın aldıkları bilet iade edilecektir.
2 - Otobüs koltuk kapasitesinin %50’si kadar yolcu kabul edilmektedir. Yeni oturma düzenimizde her yolcumuz arasında 1 koltuk güvenlik amaçlı boş bırakılmıştır. Yeni 1+1 seferlerimizle seyahatler daha da konforlu.
3 - Yolculuk boyunca yolcularımızın yüz maskesi kullanımı zorunludur.
4 - Kaptan ve terminallerde görev alan personellerimizin maske kullanımı zorunludur. Yolculuk boyunca kabin memurlarımız maske, eldiven ve yüz siperliği ile hizmet verecektir.
5 - Her otobüsümüzde sıvı dezenfektan bulunmaktadır. Yolcularımız otobüse biniş-iniş yaparken faydalanabilir. Ayrıca seyahat boyunca yolcularımıza kolonya ikram edilecektir.
6 - Otobüslerimiz ve terminallerimiz hijyen kurallarına uygun bir şekilde düzenli olarak temizlenmektedir.
Detaylı bilgi için tıkla.
Sıkça Sorulan Sorular için tıkla