Kamil Koç’tan Otobüs Bileti Almak Çok Kolay

Kamil Koç’tan Otobüs Bileti Almak Çok Kolay

Kamil Koç’un fiziki bilet satış noktalarından, otogarlardan otobüs bileti alabileceğiniz gibi, web sitemizden ve mobil uygulamamızdan online otobüs bileti alabilirsiniz. Üstelik Kamil Koç’un avantajlı müşteri sadakat hizmeti Bumerang ile bilet alımı gerçekleştiren yolcular ekstra puan kazanarak avantajlı seyahat edebiliyor. Bumerang, siz seyahat ettikçe kazandırır. Otobüs bileti almak istediğinizde birçok avantaj sayesinde puan biriktirebilir, biriktirdiklerinizi harcayabilir ya da anlaşmalı kurumlarda harcayabilirsiniz.

Bumerang ile otobüs bileti aldıkça statünüz artar, artan statünüze göre daha çok kampanyadan faydalanabilirsiniz. Bumerang, Silver ve Gold statülerinizle faydalar dünyasında yer alan Gold üyelerine özel kampanyaları seçebilirsiniz. Seyahat ettikçe artan puanlarınızla bir sonraki yolculuğunuzu puanlarınızla yapabilirsiniz. Bir ilk olarak puanlarınız yetmezse, parçalı ödeme sayesinde puan+para ile otobüs biletinizi alabilirsiniz. Bumerang ile puan biriktirmek de en az harcamak kadar kolay. Bumerang üyeliğinize toplamda %17’ye varan ekstra puan kazanabilirsiniz. Online kanallardan her otobüs bileti alımlarında %3 ekstra puan, aynı anda gidiş-dönüş otobüs bileti alımlarında %4 ekstra puan alabilirsiniz. Böylece biriken puanlarınızla statünüz artar, her otobüs bileti alımlarında Bumerang ile %5, Silver ile %7, Gold ile %10 puan kazanabilirsiniz.

Çok sık ve ailece seyahat ediyorsanız size özel üyelik paketi Bumerang Aile üyeliği sayesinde indirimli seyahat edebilirsiniz. Ailenizle oluşturacağınız ortak bir havuzda biriken puanlarınızı ortak kullanabilirsiniz, biriken puanlarınızla otobüs bileti alıp Bumerang kampanyalarından indirimli yararlanabilirsiniz. Böylece bol puanla bol otobüs seyahati sizi bekliyor. Bumerang sadece otobüs bileti alımlarınıza değil sayısız kampanyalardan faydalanmanıza da olanak sağlıyor. Biriken puanlarınızla onlarca anlaşmalı firmadan indirimli alışveriş yapabilirsiniz. Ayrıca birçok kampanyamızdan faydalanabilmeniz için otobüs bileti almanız ya da Bumerang puanlarınızın olmasına gerek yok. Sadece Bumerang üyesi olduğunuz için size özel kampanyalardan yararlanabilirsiniz.

Kampanyaların dışında faydalar dünyasında Bumerang üyelerinin hizmetine sunulan birçok kampanya yer alıyor. Bu kampanyalar, otobüs bileti alımlarının yanı sıra anlaşmalı kurumlardan hediye internet paketi, kahve, sinema bileti, %20, %30, %40’a varan hediye çekleri almak mümkün. Tek yapmanız gereken, otobüs bileti almak için girdiğiniz online ya da web sitemizdeki Bumerang alanına girmeniz. Bumerang’ın avantajlı dünyasını buradan keşfedebilirsiniz.

Şimdi Size Her Yer Kamil Koç!

Siz de Kamil Koç'un yenilenen mobil uygulamalarını indirin, biletinizi dilediğiniz yerden kolayca alın.

TELEFONA GÖNDERİN
+90
Gönder
!
REZERVASYON YAP
Seçtiğiniz tarihe rezervasyon kabul edilmemektedir. En erken 3 gün sonraya rezervasyon yapabilirsiniz.